Celoroční pifka na silničáře v podání Miloše Knora mě motivuje víc než novoroční gym selfies překonávající vrozenou vůli. Napsal jsem pro ně 9 odstavců, které jim změní život. 🙂 A teď už bych se s vámi rád podělil o to, co se mi tento týden líbilo a mohlo by se líbit i vám.

Co je psáno

2 women from 1800s are still alive

Babičky vypadají jako hezké želvičky. Aby také ne. Jsou tu s námi přes 100 let. Nekouří, nepijí, žijí rutinně a to jim dopřává kvalitního spánku. Rozhodující jsou samozřejmě geny. A Japonsko s dlouhověkostí strčí do kapsy zbytek světa. Skromnost v jedení hůlkami oproti přežírání bagrem netřeba zdůrazňovat.

Záběr

To mi připomíná záběr z archivu: Babičky v sobě mají jisté kouzlo.

A photo posted by Lukas Fronk (@lukasfronk) on

 

Novinka

Z domova

Po mnoha letech se fanoušci sledování všech dílů na jeden zátah dočkali. Netflix už je v Česku. Varování, 9 z 10 babiček se netěší vysokému věku vlivem sledování televize. Glosa: Netflix v Česku. Naučí nás platit za zábavu na monitoru?    

Ze světa

V minulém díle Za pět dvanáct jsem psal o nejdražším ohňostroji v Dubaji. Líbil se dětem po celém světě:
Kim: Já chci taky ohňostroj!  
Zprávy: Severní Korea testuje vodíkovou bombu    

Pecka

Pro všechny malé velké diktátory vybírám Grouplove – „Ways to Go“  

Hláška

Ať už při sledování seriálů či během narozenin ve sto pěti, není důležité, kolik let má život, ale kolik života je v prožitých letech.

Nejraději bych vstával už v pět, jenže:

Není důležité kolik hodin v posteli ležíte, ale kolik hodin v posteli spíte. No, včerejší cesta do práce vypadala takhle: