Letopočet 2016 píšu teprve dvanáct hodin, ale z tipů na víkend roste pomalu další blog. Když k nim připočítám středeční seriál Osm nula osm, vlogy a každodenní tweety, věnujete mi vzácnou dávku času. Děkuji. Nebudu unavovat výčtem úspěchů. Vnímám je podobně jako vy. Jdeme na to, co se mi líbilo a mohlo by se líbit i vám.

Co je psáno

V roce 2015 jsem zachránil 100 zvířat. Nic jsem pro to neudělal, nic mě to nestálo. Stačilo nejíst maso. Kdyby nás byla většina, nebyly by spolky na ochranu zvířat tolik důležité a umělci by svoji patronaci mohli přenést na sobě rovné. Na lidi. Win–win.

Vtip „Zabij bobra, zachráníš strom” situaci nezlehčuje. Pouze zesměšňuje. Právě proto jsem jej použil do svého posledního blogu. Cítíte v něm celkovou spotřebu energie vydanou na jeden jehličnan?  

MTM0ODc4MzY0MDMxODU1MjM1

A teď už roztomilé animace o tom, co je skutečná láska.

 

Záběr

Zhruba před rokem jsem si zlomil klíční kost na skejtu. Měsíc poté jsem si pořídil další longboard, nato penny board, a jakmile mi lékař vytáhl z těla dráty, koupil jsem si carver board. Ať se vám v roce 2016 přihodí cokoli, nedopusťte, aby obavy určily váš osud.

A photo posted by Lukas Fronk (@lukasfronk) on

 

Pecka

Mohl jsem sedět s pivem v obýváku a sledovat reklamu, kde pán sedí s pivem na pláži, protože vyhrál v loterii. Škoda, no.
 

 
So let’s kick and push.
 
V minulé epizodě Za pět dvanáct jsem se pousmál nad další epizodou Hvězdných válek. Čemu se nesměju, je hudba z filmu. Pro mě tvoří asi tak 75 procent úspěchu.
 

 

Novinka

Z domova

Na tomto místě jsem se chtěl pochlubit, že mi Ježíšek nadělil nejlepší bezdrátová sluchátka Sennheiser Momentum. Z oceli a pravé kůže. Bohužel. Ježíšek má rozum. Proč bych měl nosit na uších zvířata, když má oblíbená otevřená varianta Sennheiser HD650 má náušníky z příjemného sametu? V roce 2016 prodává kůži neuvěřitelně mnoho značek. Třeba Apple. V jeskyni, když jste se chěli zahřát, byla kůže luxus. Nyní už je to jen rozežranost.

Ze světa

V Dubaji mají všechno nejdražší. Letos měli nejdražší ohňostroj.

Kdyby hned poté nezačali oslavovat nový rok pompézním ohňostrojem, tak bych si z toho legraci nedělal.

 

Hláška

„Make your money work for you.“
Dejte si pozor na novoroční motivační články. Dokud vám někdo neřekne nebo rovnou neukáže jak, tak mu nevěřte. Hesla jako „Nechejte vaše peníze pracovat za vás“ jsou k ničemu.

„I spread my wings and i learn how to fly.“
„Roztáhnu křídla a naučím se létat“ není jen další tlučhuba! Je to realita! A znovu ta Dubaj. 🙂