Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo. Než se tak stane… Hosté a partneři se chtějí vidět po boku Lucie Bílé. Z koncertu v Praze jsem upravil a publikoval neuvěřitelných 99 záběrů. Přišla mi kritika, že fotky tentokrát za moc nestojí. Hned jsem věděl, jak #ztohoven.

Všechny snímky v galerii si můžete koupit. K nekomerčním účelům za pár babek. Myslíte si, že někdo z těch pánů, v nevhodném „večerním“ obleku modré barvy, a to ještě v lepším případě, si vlastní obrázek za cenu kávy pořídí? Stačilo umazat 44 oken, která nikoho nezajímají. Druhá odpověď kritika na sebe nenechala čekat: „Hned to prokouklo!“

Co je psáno…

Když jsme u toho společenského kodexu, představte si, že by měli všichni známí politici drdol:

Zdroj: twistedsifter.com

Zdroj: twistedsifter.com

Pro všechny naducané arnoldy, tohle je zpráva od Arnolda: Nežerte tolik masa.

_87094122_afp

Zdroj: BBC

A k tomu Arnold přidává ještě tento super článek na Facebooku.

Nikdy není pozdě na to, abyste učinili změnu.

Pecka

V předchozím Za pět dvanáct jsem vám nabídl statement od Prince. Vokály mu zajistila Eryn Allen Kane a tak jsem objevil další nádherný hlas a příjemny song. Poslouchejte:

 

Záběr

Takhle to vypadá, když máte na nejdůležitějším místě v nejdůležitější okamžik vyfotit atmosféru a v sále je tma. Budu mluvit slušně, frazém si domyslete: „Ze tmy obraz neuděláš.“

zapetdvanact6tmavsale

Novinka

Babičky věří v Ježíška, rodiče v Santu, děti v Alzu. Letos se nadělí rekordní počet dronů. Helmy a deštníky nekupujte. Křivka zájmu těchto hraček letí strmě dolů, jako když jim dojdou po pár minutách baterky.

Pokud mě něco doopravdy povzbudí, když už vážně nemůžu, vždycky je to hudba. Hned vedle pohybu je to jediná spolehlivá droga, které věřím. Proto si ji dovolím přidat do novinek. Frank Sinatra před pár dny oslavil 100 let. Při té příležitosti vyšla ultimátní kolekce a já se s ní vracel do pohody celý týden. Jinak bych vám tuhle známou legendu nenabízel. Přesto, věděli jste, že Frank byl cílevědomým průkopníkem toho, čemu dnes říkáme sólový zpěvák? Před ním byly za pop hvězdy považovány celé orchestry.

Frank Sinatra Ultimate Bontonland / Amazon / iTunes.

Hláška

Začali jsme super prohlášením Arnolda. Klimatickou konferenci ve Francii uzavřeme super citátem Alberta:

„Žádný problém nemůže být vyřešen na stejné úrovni myšlení, která jej stvořila.”