Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo.

Líbilo se mi, jak Lucka říká v rozhovoru pro TV Joj: „My neděláme v továrně. My dáváme pocity.“ Jedno pětiminutové video pro Lucku stříhám i 10 hodin. Tohle lineární jsem zvládl za 5:

Kolik času věnujeme těm, které obdivujeme? A kolik času zbyde na ty, které máme rádi?

#1 Co je psáno…

Nejprve se ponoříme do tmy. Tenhle příběh za to stojí. Pak už to bude jen legrace:

plane_big

It’s going to be okay.

Nyní radostná zpráva: Deleting genes could boost lifespan by 60 per cent, say scientists. Zase tak moc se neradujte. Ve finále zjistíte to, co vám říkám už dlouho. Důležité je omezit přísun.

#2 Pecka

Adele. Hello? Lukáši, tu známe. Ano. Ale PROČ. Zpěvaček s hlasem jako zvon je dost. Tahle holka neprodává miliony desek proto, že vystrčí zadek, prsa, a když je nemá, tak něco skandálního, jako třeba šaty z masa. PROTO ji máme rádi. A teď už Hello trochu jinak. Z Late Night Show Jimmyho Fallona:

#3 Záběr

Další tři dny s Luckou byl záběr. Je to velká žena. Ale abych to vyjádřil jedinou fotkou, zatímco Otvovičtí si rozsvítili stromeček, ona rozzářila celej barák:

Pro radost všem! (:

Pro radost všem 820 obyvatelům! (:

 

#4 Novinka

Na tomto místě mohl být oslavný tip na doplněk s logem jablka. Bohužel Apple začíná Microsovatět. Nový obal zpochybňuje směr společnosti dělat tenké telefony. Naštěstí v polovině příštího roku vyjde iPhone 7 a na obal se zadkem Kim Kardashian rychle zapomeneme.

Celé vánoční nadělení nejlépe vystihuje tento obrázek:

 
Pojďme od toho…
 
Eurosport rebrandoval. Všimněte si, jak dokázali hvězdu z monogramu dostat do loga. Doma to raději nezkoušejte. Jako vážně. Symbol v typografii je vyšší grafická.

Eurosport před a po

Eurosport před a po

 

#5 Hláška

U Jimmyho Fallona ještě zůstaneme. U toho českého. Moc mě mrzí, že se producent show nedohodl s Primou. Leošovi to opravdu přeju. (Důkaz.) Potřebujeme tady někoho, kdo nám občas řekne, nebuď kretén.
 

Naše země je plná skautů, co vaří život podle kuchařky, a pionýrů, co chodí na Alexandrovce. Poznámka: „V této republice“ není milion, ale padesát tisíc skautů. To jsou všechny ty palce dolů u Leošova super videa.