Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo.

V práci končím v pátek. A pokračuji v sobotu. Zpět ke Slavíku.

Opravdu jsem neměl nervy, jak to dopadne, protože už jsem nemohl nic ovlivnit. Srdce a mozek mi bušily před slavíkem, kdy jsem pro své klienty něco dělal. Zkouška, generálka, vyhlášení, tři patra do šatny 10x nahoru a dolů hodily pouhých 12062 kroků a 9,77 km. To ani není sport. S foťákem, kamerou a lakýrkama tomu říkejme spíš nordic walking.

#1 Co je psáno…

Bulvár nečtu, monitoruji. Ale paní Františka nejenže dobře psala, ale ukázala nám, jak náročně se naši umělci oblékají. Mluvím o mužích. Přímo se u toho trápí. Nebo se na to vykašlou a to je ještě horší. Je takový problém koupit si večerní oblek a mít hotovo? Nejraději bych je poslal za doktorem Slavíkem!

2509257_

Blesk.cz

A pokud nejste zrovna na slavíky, mám i něco z druhé branže.   Z definice Pantone barev je dnes ikona.

screen-shot-2015-10-31-at-1-22-05-pm-e1446395840468
 

#2 Pecka

O extremistovi na slavících jsem nevypustil ani znak. Dobře víte, o kom mluvím. Tomu věnuji dnešní pecku. Protože rasismus a extremismus je pro mě jedno a to samé.
 

 

#3 Záběr

Minulý rok jsem byl překvapený, že v kalendáři Pirelli se objevila boubelatá modelka. Tento rok jsem spokojený, že v kalendáři se objevila boubelatá herečka. Pirelli zrušil půl století trvající tradici a širší ženská veřejnost jásá jako nikdy před tím.

amy-schumer

Amy Schumer, Pirelli

 

#4 Novinka

15 let jsem nosil muziku v kapse, 1 rok už ji přenáším jen přes internet a Supraphon včera otevřel prodejnu hudebních nosičů. Přestozě nostalgii muzea Bontonland nefandím, Supraphonu jako ikoně přeju.

A photo posted by Lukas Fronk (@lukasfronk) on


 

#5 Hláška

Mimozemšťané existují. V Rusku! Slavíka v kategorii nejhbitější jazyk si odnáší… VITAS!
Hláška zní: Holky, to musíte vidět! Tohle (ne)má koule!