Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo.

Než se tak stane, moje blogy prý pod tíhou sledovaných zdrojů na Facebooku či Twitteru snadno přehlédnete. „Kolikrát mi od tebe něco uteče…“ „Nechodím na Twitter.“ „Notifikace mám vypnuté, sám jsi mi to poradil.“ „Přepošli mi to.“

OK. Osm nula osm a Za pět dvanáct můžete dostávat pohodlně do schránky. Váš mail nikomu nedám, snadno se odhlásíte. Posaďte se do první řady.

 

Novinka

Z domova

Dočkali jsme se Apple Watch. Technologická novinka, ohlášená v dubnu 2014, se po 9 měsících od uvedení do prodeje dostala do Česka. Jak jsem psal ve svém seriálu Osm nula osm – Když přišel Apple Watch na český trh, zjistilo se, že už hodinky všichni mají. Určitě si ho přečtěte celý. Je to upřímná recenze.

osmnulaosm-v3-applewatch-crop

Ze světa

Líbí se mi infografika viru Zika na Aktuálně.cz. Připomíná mi, že mám rád teplo, ale nejvíc v Česku. Pěkně mrazem prokládané.

infografikaaktualnecz

Pecka

Na virus Zika bych nejraději povolal Chemické bratry. Tímto klipem rozeberou kdejaký problém až na kost. Produkční tým Dom & Nic poskládal průhledný skelet těla tanečnice ze 107 anatomických svazků. Výsledek mě tak vyvádí z míry, až se mi to líbí.

Co je psáno

Čtu právě The Hard Thing About Hard Things Bena Horowitze. K životním podnikatelským příběhům mám averzi. Tyto dveře do zákulisí vedení společnosti start > cíl za to však stojí. Taktiky jak řídit 100 a víc spolupracovníků jsou inspirativní. O to víc si vážím skutečnosti, že se mohu domluvit s hrstkou kolegů z očí do očí.

Omlouvám se, že je to v angličtině. Třeba se lokalizovaného vydání za dalších pár let dočkáme. To už byl v Česku rychleji Apple Watch! 🙂

51slqM2g3jL._SX329_BO1,204,203,200_

 

Záběr

Bylo ráno, kluci jeli do práce. Podobně jezdívám z práce. Nahýbá se se mnou celá audyna.


Hláška

Ve městě mají jedny z posledních povánočních slev!
Já už fakt nemám peníze.