Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo. Svět se nám hezky zamotává. Odkojen Batmanem Tima Burtona, nečekal jsem, že uvidím Batmana proti Supermanovi. Stejně tak jsem nečekal souboj Hillary Clinton proti Donaldu Trumpovi, ani tak otevřené přátelství mezi Hanou Zaňákovou a Lucií Bílou. Jsem konzervativní. Mám rád věci, lidi a super hrdiny na svých místech. Co už. Upozornění: Tohle je narozeninový speciál.

 

zapetdvanact22res

 

Novinka

Z domova
Lucie vydala novou desku. Konečně! To čekání za to stálo. HANA se vám bude líbit.

zapetdvanact22hana

Ze světa
Ve světě začíná Fifty Fifty. Na Slovensku. Nesmějte se. Opravdu teď stíhám pouze základní potřeby a tři mezizubní kartáčky. Mega koncerty a mega páďo mě zaměstnávají 24 hodin denně. Jsem PR buňka, zásilkovna obrazových podkladů na všechny strany, češu texty, krmím socky. Není to full-time job, je to killer-time job. Na Slovensku se tomu říká dream job. Boj, jak neztratit další klienty, protože jim neberu ani telefony.

 

Pecka

Haniny Hráze můžu.

Asi to bude tím, že jsem vyrostl na černošské hudbě a většina české produkce mi chutná jako převařená polévka. Na Slovensku se polévka spíš přesoluje. Mají větší temperament. Angličtina, začátek jako Beyonce, pasáže, kde hudba zřetelně dosahuje svého nejvyššího napětí, jako to s oblibou dělával Michael Jackson.

 

Delší čtení

Připomínám, že tohle je extra speciál pouze o Lucii. A protože je můj, přihřeju si vlastní polívčičku. Se zlatou slavicí jsme vydali dvě knížky:

Můj fantastický rok

zapetdvanact22mujfantastickyrok

Život je jen náhoda (knížka + dokument DVD)

zapetdvanact22zivotjejennahoda

A navíc hutný booklet a k němu 45minutový DVD dokument o turné k 30. výročí vzniku kapely Arakain:

Lucie Bílá & Arakain XXX

zapetdvanact22arakain

 

Záběr

Píše se rok #1999. Není to první setkání, ale jedna z prvních fotek určitě. Předávám vaše vzkazy z webu. PreFacebook era. Luci, děkuji za trpělivost při všech společných projektech a přeju ti, aby tě to dítě neopouštělo.

A photo posted by Lukas Fronk (@lukasfronk) on

 

Hláška

Každý má nějakého idola. Třeba Hana Zaňáková má ráda Lucii Bílou. Myslím si, že tak je to správně.