Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo. Seriál Za pět dvanáct dnes slaví plnoletost. Moc mě potěšily vaše reakce na článek o růžencích Lucie Bílé. Mám ji rád stejně jako vy. Maximálně! O to víc mě mrzí, když už je to přes čáru. Pojďme se na to podívat hned v dalším odstavci.

 

Novinka

Z domova

Warning! Warner Music CZ se zřejmě rozhodl, že přewaří všechny staré hity Lucie Bílé. Deska vychází prvního dubna, tedy na apríla. 🙂 Speciální nekonečné reedice vycházejí pomalu u každé příležitosti. #OMG, tak to jim musím věnovat dnešní cover.

zapetdvanact18col

 

Ze světa

Warner ve světě oznamuje, že zpěvačka Charli XCX pod jeho křídly povede vlastní značku Vroom Vroom Recordings. Při té příležitosti vydává punkem šmrncnutá zpěvačka punkově zabalené EP, jak obvykle rozšířené singly nazýváme, se stejným názvem Vroom Vroom. Doporučuji z něj pecku Secret (Shh), která jasně říká: Hledáme originalitu i za cenu, že se vzdáme chytlavé popularity.

 

Pecka

Warner Music stojí také za novým albem švédské formace Miike Snow. A aby toho společného nebylo málo, v písničce For U zpívá výše jmenovaná Charli XCX. Videoklip skupina zatím nemá, ale já už to nemůžu vydržet. Tenhle dokonalý sound design bych s vámi rád sdílel!

 

Delší čtení

Zůstaňme u muziky. V rychlosti jsem prolistoval knížku I Want My MTV: The Uncensored Story of the Music Video Revolution. Pokud jste byli v letech 1981 – 1992 náctiletí, pak si rádi zavzpomínáte. Za všechny ostatní mě těší, že na YouTube si můžeme pustit, co chceme, kdy chceme, kolikrát chceme. Oplakávat staré dobré MTV rozhodně nebudu. Co mi dalo, to mi vzalo. #konec #moveon

 

Záběr

Když jsem mluvil o MTV, doma mám pouze tuhle TV. Dálkové ovládání nefunguje, ale fungují 4 programy. Co vše bych si asi musel pořídit, kdybych si chtěl zahrát GTA? Televize by neměla být středem vesmíru. Na všechno ostatní máme kino.

A photo posted by Lukas Fronk (@lukasfronk) on

 

Hláška