Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo.

Než se tak stane, možná jsem si střelil do vlastní nohy, když jsem psal ve středu o spotřebě informací. Nohu jsem si však neustřelil. Natolik věřím, že vás i dnešní tipy budou bavit. Z časových důvodů jich není mnoho. Absolvoval jsem totiž 6x víc obchodních schůzek než obvykle. Tedy 6 schůzek. 🙂 Mám rád proces. Ne jeho přípravu. Už ve škole jsem dvakrát řezal a jednou měřil. Nic proti klientům. Mám ty nejlepší a kafíčkoval bych s nimy den co den. To mi jako poplach k prevenci stačí. Rád jsem vás viděl, ale moc rád vás zase někdy uvidím. Někdy.

Novinka

Ze světa

V návaznosti na schůzky,  vyšel nedávno TEDtalk o nejdelší a nejrozsáhlejší studii, co nás dělá skutečně šťastnými. Hned jak se dokoukáte, těším se na naše další společná setkání. Formální / neformální. 😇

(jsou tam i české titulky)

Z domova

Aniž bych řešil „coje, coje,“ těší mě, že Alí už je zpět na středním východě. Všude dobře, doma nejlíp. Pojďme se stejně tak domluvit, že Češi tam nemají co dělat. Pokud jim chybí dobrodružství, v Tatrách žijí hladoví medvědi. Ti nevyjednávají. Konají.

Pecka

Ještě než si dáme hudební pecku, rád bych vám doporučil film Bridge of Spies / Most špiónů režiséra Stevena Spielberga s Tomem Hanksem v hlavní roli. Když opomenu super mrazivé obrazy jak Berlíňanům roste před očima zeď, charakterní role vás nepustí až do samého závěru. Jistě nebudu spoilovat, když navážu na aktuální události myšlenkou, že ruský špion patří domů, americký špion patří domů.

A teď už hudba. Hodnotím hlavně zpracování videoklipu. Má to šťávu. Pozor, i červenou.

Co je psáno

Nezapomeňte si, milí civilní vojáčci, na dobrodružné výlety na střední východ či do Tater, přikoupit tento Land Rover Defender. Jeho výroba defenditivně končí. Nemusíte to ani číst. Obrázky z fabriky jsou i tak zajímavé.

Záběr

Když už propíráme tu exotiku, z libereckého uměle zasněženého svahu jsme měli zážitek jako z lyžování v Dubaji. 😋

IMG_5913

Hláška

Pokud jste minulý týden nestihli jedny z posledních povánočních slev, mám pro vás dobrou zprávu. Začínají slevy valentýnské.

Já už fakt nemám peníze, část druhá.