Je pátek. Rád bych se s vámi podělil o to, co se mi tento týden líbilo.

Než se tak stane, upozorňuji, že tohle je valentýnský speciál. Využívám ho jako jsem využil výlet do hor k napsání tohoto článku. Srdíčka však nečekejte. Milujeme lidi, zvířata, věci. Zvíře může mít dvě nohy, věc dvě kozy. Tak pozor na to!

Novinka

Z domova

Čeští muži spojují svou identitu s pitím alkoholu, krize mužství je reálný problém, tvrdí psycholog

Pobavila mě hned první otázka Daniely Drtinové: „Copak český muž je tak hloupý, že neví, že být střízlivý může být dobré?“ Stojí za to si připomenout, že „Soustavné pití alkoholu snižuje kvalitu života.“

 

Pokud se tohle skutečně stane, Slováci žijící v Česku začnou dojíždět za prací na Slovensko.

 

Ze světa

Skype je postarší vynález pro podnikatele a kouče narozené před rokem 1970. Když Microsoft potřebuje víc lásky, dokáže sáhnout hodně hluboko. All You Need Is Love. #EpicFail

 

Pecka

Připomínám, že dnešním tématem je láska. Žaludkem prochází. A tak se ptám, viděli jste Dokonalého šéfa? Z českých názvů se mi zvedá žaludek. :/ Normálně se to jmenuje Burnt. Ve filmu uvidíte gastro na nejvyšší úrovni. Já viděl pracovní proces, uznání lepšího soupeře a hodnotu konstantního výkonu místo vypjaté buzerace.

burnt

A teď už hudba o lásce. No, …
There’s a little sting in my heart
That no one can see
Stačí?

Deluxe jsou výtvarníci po všech směrech!

 

Co je psáno

Otevřel jsem darovaný Deníček moderního fotra. Ještě jednou vám za něj Bokr sisters děkuji. Až budu tatínkatel s laktačními příznaky, možná se příliš absurdním příhodám zasměju. Pokud se někdo „MUSÍ starat o miminko, protože si ho UPÍCHL“, není u mě chlap. Z toho důvodu deníček po pár stranách zavírám a všem ostatním doporučuji dost možná českému autorovi známou knihu Dad is Fat. Standup komik Jim Gaffigan umí podobné gagy pokládat přirozeněji. Titul z května 2013 v překladu do češtiny tradičně neexistuje.

Dad Is Fat cover

 

Fitbit zaznamenal přesný moment mužova zlomeného srdce

Kdybyste měli sportovní náramek, mohli byste vaše zlomené srdce sdílet s přáteli. Sdílím článek proto, že mi na CNN přijde legrační.

Záběr

Co má začátek, má také konec.

A photo posted by Lukas Fronk (@lukasfronk) on

 

Hláška

A teď si představte, že by tato paní milovala krávy nebo prasata:

abc_sigi_and_a_ton_of_cats_091110_ssh

Úhel pohledu. Je šťastná.

Přeji vám hodně zamilovaných dnů. Láska je pozitivní po všech směrech. Pokud při sobě zrovna nemáte dvě nohy nebo dvě kozy, začněte u věcí.