V práci mám šanci pozorovat, čemu hvězdy vděčí za svůj úspěch. Napadne vás vytrvalost, píle a talent, já řadím na první místo pružnost reagovat na změny. Pojďme se inspirovat.

osmnulaosm023rescrop

Vezmu to rovnou odshora. Jeden naprosto božský zákazník dokázal s pomocí přátel ustát všechny zvraty našich dějin. Absolutně zlatá klientka se zvládne přebarvit dokonce několikrát za rok. Co za rok, za den!

Můžete si myslet, že taková kulatina to nemůže dotáhnout daleko. A zatímco se divíte, oni generují ty největší vlny. Fotbalista si také vozí Kopačky ve ferrari proto, že nebere ohledy, zda odvádí tu nejlepší práci za Horní Dolní či Dolní Horní. Jako patriot by řídil maximálně ojeté fáwé, hrál za okresní přebor a s Kopačkami by se ani nesetkal.

Pojďme se do toho ponořit. Řada z vás vnímá velké osobnosti jako velké moře. Moře má dno plné živého organismu. Tak jako pesticidy, hnojiva a klimatické změny dokáží poničit korálové útesy, v případě mých klientů je to kritika, konkurenční boj, bulvár, atakdále. Na hladině si toho nikdo nevšimne.

I vám se může zakalit kaluž domácí. Nezbývá než negativním vlivům nastavovat hráze. Hlídejte si, jak se daří vašemu ekosystému tam v hloubi. Nečekejte, až to vyplave na povrch. Buďte pružní, dělejte změny.

Děkuji za váš čas,

Lukáš Fronk

Nenechte si ujít další článek!