Kocour se schoulil na můj klín, protože mně spí jak dalmatin. I tak by mohl starší muž nahlížet na milostný vztah s mladou kočičkou.

Věříte lásce s extrémním věkovým rozdílem? Pokud to není sexuální deviace, mohl by to být cílevědomý způsob, jak si na jedné straně zjednodušit život a na straně druhé naivně uvěřit, že do starého těla se může zamilovat mladost. Už podle úvodu je to spíš odříkání.

Lidé jsou v dospělosti nastaveni společně budovat, ač mnohdy s mylnou představou, jak věc dopadne. Pokud se snažíte vyskočit nad hladinu, pak se nedivte, že si vás chytí sportovní rybář, natrhne a vrátí do oběhu.

Výjimka potvrzuje pravidlo, ale objímku z toho neuděláte. Je to proti přirozené reprodukci. Nejde o to, že obstarožní polovička se základní školy potomka nedožije. Jde o tu nezodpovědnost nefunkčního parťáka. A pokud s tím počítá, pak tomu říkejme bezohlednost.

Děda s viagrou není polovička. A chlapec, pokud není orangutan, krásu šedesátileté dívky nemůže reálně opětovat. Všichni máme začátek, prostředek a konec. Ten může vypadat důstojně i trapně.

Proti využívání vzájemných výhod nic nemám. Nelegální to není. Ale předstírání bych dal pod zákon. Štěstí v životě se nevyhrává, štěstí se prožívá.

Upozornění:
Pardále, pokud spadáš do této klece, nezuÅ™. K článku mÄ› vyprovokovalo nařčení slečny, že budu navždy svobodný mládenec. PÅ™i nejhorším jí udÄ›lám radost. 🙂

 

Děkuji za váš čas,

Lukáš Fronk

 

Nenechte si ujít další článek!