V pondělním příspěvku jsem testoval téma na zítřejší blog, avšak reakce nabraly zcela jiné obrátky.

A tak na poslední chvíli měním charakter i čas a píšu už dnes večer. O generaci mladší autoři, kteří mi neváhali tykat, rázně vysvětlovat, nebo rovnou na Facebooku vynadat, zřejmě přehlédli slovo „komicky“ a především kondicionál „neměli by“. Děkuji těm, co dali like, protože je status pobavil masonemaso. Vysekávám velkou poklonu těm, co se nebáli přidat pozitivní komentář. Můj palec nahoru se u vás tentokrát neobjevil. Nechtěl jsem přistoupit na hru „tomu dala, tomu dala, za to, jak mu to nandala“. Tady bych se rád pozastavil.

Za svačiny se mi posmívali spolužáci už před 21 lety. Nejíst maso bylo stejně ostudné jako být homosexuál. Většinu včerejších komentářů braly agresivním útokem dvě dámy. Je s podivem, že zrovna ony jsou tak netolerantní vůči menšině, která preferuje jídelníček bez masa, když spadají do menšiny, která preferuje lesbický vztah. Tento pár jsem v boji za psy několikrát podpořil a k jejich vztahu, který sdílí na sítích hlava nehlava, se nikdy nevyjádřil negativně.

Kdykoli propojíte práva zvířat s požíráním zvířat, tak je zle. Láska ke zvířatům má v ten moment překřížený charakter, jehož komplex dostává radikální náboj. Drazí etičtí masožravci, liberálně podporuji váš boj za koně, kočky a psy. Je načase, abyste se dokázali přenést přes tíhu živočišných proteinů, které vám na plné obrátky zvyšují hladinu testosteronu ve vašich hormonech, a respektovali fakta.

Děkuji za váš čas,

Lukáš Fronk

Nenechte si ujít další článek!